Tlakové masáže

Tlakování a tlakové masáže mají podle mého názoru v péči o jizvy své nezastupitelné místo. Pokud chceme mít co nejlepší výsledky s jizvami, bez tlakování se opravdu neobejdeme.

Read More
Tom Hodbod
Péče o jizvy ze zkušenosti

Před pěti lety jsem prodělala úraz. Popáleniny třetího stupně jsem měla na obličeji, rukou a nohou. Absolvovala jsem řadu transplantačních a rekonstrukčních operací, které mi zanechaly na kůži památku v podobě jizev a jizevnatých ploch.

Read More
Tom Hodbod
Můžu si najít partnera

Tohle téma je pro každou ženu či dívku velice deprimující a platí to, myslím, i pro muže. Je jedno jestli máte jizvy po celém těle, nebo si jen nepřijdete atraktivní. Vyrovnat se s jizvami je těžké pro každého z nás.

Read More
Tom Hodbod
Líčení a jizvy

Než se mi stal popáleninový úraz, byla jsem docela velká parádnice. Bavilo mě se hezky oblékat, chodila jsem pěkně nalíčená a sledovala novinky v péči o pleť, tělo i v dekorativní kosmetice.

Read More
Tom Hodbod
Krémy a masti na jizvy

Jaké krémy a masti jsou na jizvy nejvhodnější? A co na ně nejlépe funguje? Každému člověku vyhovuje něco jiného. To platí i u jizev. Podělím se s vámi o vlastní zkušenosti.

Read More
Tom Hodbod
Elastické kompresní návleky

Elastické kompresní návleky jsou vlastně takové speciální oblečky, které mají své nezastupitelné místo v péči o jizvy. Osobně jsem tyto návleky nosila nepřetržitě několik let a rádase podělím o své zkušenosti s jejich nošením a používáním.

Read More
Tom Hodbod